روش های غیرمعقول مجازات های جهان جمعه نهم شهریور ۱۳۸۶ ۱۴:۴۵ بعد از ظهر

1.       سال گذشته دادگاه عالی، راسل تیتر را به خاطر در معرض نمایش گذاشتن خود به یک دختر بچه 10 ساله را به 60 روز زندان محکوم کرد. اما روشن است این مجازات برای اثر مخرب او بر ذهن دخترک 10 ساله کافی نبوده است. بنابراین دادگاه از او خواست برای مدت دو سال با تی شرتی که روی آن عبارت "من یک متجاوز جنسی ثبت شده هستم" کار کند. عکس این تی شرت را می بینید:

 

 

2.       مردی یک مامور پلیس را خوک خطاب کرده بود، به حکم دادگاه مجبور که برای مدت طولانی کنار یک خوک واقعی بایستد و نوشته ای در دست بگیرد با این مضمون که "این یک مامور پلیس نیست".

 

3.       در سال 2004 زنی بنام تیفانی نیکس، در حالیکه از دارو های خواب آور و مسکن استفاده کرد، در حین رانندگی یک بچه مدرسه ای را در اثر تصادف کشت. دادگاه او را به ده بار زندان یک روزه در سالروز مرگ این کودک در سال های مختلف محکوم کرد. 28 سپتامبر 2015 آخرین روز زندان این راننده بی دقت است.

 

4.       در مینسوتا، نوعی پلاک وجود دارد که به پلاک های ویسکی معروف است و با حرف W شروع می شود. اگر راننده بیش از یکبار به خاطر مست بودن دستگیر شود، یکی از این پلاک ها به او داده می شود تا سایر رانندگان بدانند که با یک راننده متخلف مواجه اند.

 

 

 

5.       در سال 2005، زنی به نام میشله مورای، 35 بچه گربه را جدا از مادرانشان در دو پارک اوهایو رها کرد. جنگل بانان وقتی آنها را پیدا کرده بودند، خیلی از آنها عفونت پیدا کرده بودند و در آخر 9 نفر از آنها مردند. به عنوان بخشی از مجازات او به یک شب زندگی در ناحیه بسیار دور در جنگل بدون آب، غذا و حتی هیپ وسیله سرگرم کننده محکوم شد.

 

6.       قاضی مایکل سیسونتی، در اوهایو، سه نفر را که قصد داشتند زنی را برای س ک س سوسه کنند، مجبور کرد با پوشیدن لباس های به شکل جوجه بیرون دادگاه بایستند و نوشته ای حاوی عبارت "در پنسیلوانیا مزرعه جوجه مرغ (فاحشه خانه ) وجود ندارد" را در دستشان بگیرند. این لباس های زرد به شکل جوجه مرغ اشاره به یک فاحشه خانه بزرگ و قانونی در نوادا دارد. این سه مجرم از شانس بد برای درخواست غیراخلاقی سراغ یک مامور مخفی زن رفته بودند و به او پیشنهاد پول داده بودند.

 

 

 

7.       دختر 19 ساله ای به نام دونا شالبی، آگوست 2006  برای خوردن غذا به رستوران محلی رفت و بعد از خوردن غذا برای اینکه صورتحساب را پرداخت نکند از رستوران فرار کرد. بعد از دستگیری، قاضی دادگاه مجازات مناسبی برای او پیدا نکرد و بنابراین او را به آشپزخانه زندان شهر فرستاد تا یکروز را به شستشوی ظروف مجرمان بپردازد. قاضی دادگاه چندی بعد ادعا کرد که این مجازات را از فیلم های تلویزیونی الهام گرفته که فردی که پول پرداخت غذا ندارد با شستن ظروف بدهی خود را می پردازد.

 

منبع: deputydog

نوشته شده توسط علیرضا صدیقی  | لینک ثابت |